کلبه‌های اسکیمو

اماکن اقامتی

ویولاها

«ویولا» یا «ویلاهای لوله‌ای» از مجموعه‌های اقامتی بی‌نظیر و جذاب در «پازارلند» هستند. این ویلاها با توجه به اقلیم و بافت جغرافیایی منطقه طراحی شده‌اند. بدنه‌ی اصلی بنای این ویلاها از لوله‌های GRP به طول ۱۲ و قطر ۲،۲۰ متر ساخته شده است. با توجه به مقاومت بالایی که این سازه‌ها در مقابل خوردگی دارند، در نزدیکترین فاصله‌ی ممکن به دریا بنا شده‌اند. چشم‌انداز جذاب و ساختار منحصربه‌فردِ ویولاها سبب شده است که این ویلاهای خاطره‌انگیز، همواره با استقبال بسیار خوبی از سوی گروه‌های مختلفِ گردشگر مواجه شوند.

ویلاهای شناور

«ویلاهای شناور» از مجموعه‌های اقامتی «دهکده گردشگری دریایی پازارلند» هستند که با استفاده از سازه‌های دریایی، به صورت شناور بر روی آب قرار دارند. این ویلاها در اندازه‌های یک‌خوابه و دوبلکس دارای مساحت‌هایی از ۴۴ تا ۸۱ متر مربع هستند. طراحی داخلی زیبا و چشم‌اندازِ آرامش‌بخش از ویژگی‌های جذاب ویلاهای شناور پازارلند به شمار می‌روند.

کلبه‌های چوبی

«کلبه‌های چوبی» یا «کلبه‌های اشکال نامنظم» از جمله واحدهای اقامتیِ دهکده هستند که در طراحی و ساخت آنها خلاقیت و نوآوری بالایی به‌کار گرفته شده است. این کلبه‌ها با اشکال هندسیِ نامتقارن در فضایی زیبا با آب‌نماها و درخت‌های آکاسیا، توکوما، پونی کارپوس، نخل‌های زینتی و ثمری، کهور، کُنار و انجیر معابد احاطه شده‌اند. کلبه‌های چوبی، دوتخته یا چهارتخته هستند و قابلیت  اسکان برای ۶  نفر را دارند.

اقامتکده‌های ساحلی

«اقامتکده‌های ساحلی» ویلاهایی دوطبقه هستند که رو به ساحل دریا بنا شده‌اند. این واحدهای اقامتی در فاصله‌ی نزدیکی از هم قرار دارند و مکان مناسبی برای گروه‌های خانوادگی هستند که به اتفاق هم به دهکده سفر می‌کنند. اقامتکده‌های ساحلی دارای دو اطاق خواب مجزا و یک لابی هستند.

کلبه های شمع و عرشه

«کلبه‌های شمع و عرشه» از مجموعه واحدهای اقامتی «پازارلند هستند که بر روی آب بنا شده‌اند. این سوئیت‌های اقامتی دارای دو تخت و سه کاناپه هستند و قابلیت اسکان برای پنج نفر را دارند. بنا شدن این واحدها در میان حوضچه‌ی آرامشِ دهکده در کنار صدای گوش‌نواز آب و مناظر زیبای دریا، آرامشی دلچسب را برای ساکنین این کلبه‌ها فراهم می‌کند.

کلبه‌های اسکیمو

فضای بیرونی و داخلی «کلبه‌های اسکیمو» یادآور خانه‌های قطبی است. طراحی داخلی این  کلبه‌ها به گونه‌ای است که فضایی مناسب برای نشست‌های دورهمی خانوادگی را فراهم می‌کند. کلبه‌های اسکیمو دارای دو تخت و دو کاناپه هستند و قابلیت اسکان برای چهار نفر را دارند.

لطفا نوع اقامتگاه خود را مشخص کنید

از تاریخ

تا تاریخ

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت