کرونا را شکست می دهیم

کرونا را شکست می دهیم

شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا اقدام به توزیع بیست و دو هزارلیتر مایع ضدعفونی کننده آب ژاول خالص ( با ترکیب با آب دویست و چهل هزار لیتر) کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد این اقدام ارزشمند که با هماهنگی ائمه جمعه، فرمانداری ها، ادارت و نهادهای دولتی و گروههای جهادی انجام شد، مایع ضدعفونی “آب ژاول” در دبه های بیست لیتری در اختیار متقاضیان قرار گرفت تا در محیط های پیش بینی شده مورد استفاده قرار گیرد.
دستگاههای عابربانک، پمپ بنزین ها، مغازه ها، مبلمان شهری، صندلی پارک ها، ایستگاههای تاکسی و اتوبوس و غیره از مواردی است که توسط نیروهای جهادی و تلاشگر ضدعفونی می شود.
گفتنی است هرروز از ساعت هشت صبح مایع ضدعفونی آب ژاول در شرکت پازارگاد عرضه و بصورت هماهنگ هرشب راس ساعت ۲۱ توسط گروه های جهادی ، شهرداری ها و دهیاری های منطقه گندزدایی و ضدعفونی انجام می گیرد.
شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد با این اقدام شایسته همچون دیگر خدمات ارزشمند خود برای مبارزه با این ویروس مهلک و ایجاد سلامت منطقه تلاش می کند تا محیط با نشاط و عاری از خطر در منطقه ایجاد شود.